به خانه‌ی سلام زبان خوش آمدید

و از نشانه‏های قدرت اوست آفرینش آسمان‏ها و زمین، و اختلاف زبان‏ها و رنگ‏هایتان، در این عبرت‏هایی است برای دانایان. (آیه ۲۲سوره رومیان)

اگر سیستم آموزشی زبان انگلیسی در مدارس ایران باعث شده، زبان انگلیسی و یادگیری آن را دوست نداشته باشید.
اگر می‏خواهید بدانید از کجا و چگونه یادگیری را آغاز کنید.
اگر عاشق زبان انگلیسی هستید.
اگر یادگیری زبان انگلیسی را، در هر سطحی، به صورت جدی پیگیری می‏نمایید.
اگر دنبال منابع و مطالب رایگان و مفید هستید که به یادگیری شما کمک کند.
اگر دنبال دوستی هستید که با او فقط و فقط انگلیسی صحبت کنید و از او انگلیسی بشنوید.
اگر به انگلیسی شعر می‏گویید،داستان می‏نویسید یا از کتاب‏خوان‏های حرفه‏ای هستید.

در گروه ما با دوستان دیگری از جنس خودتان در ارتباط خواهید بود که اطلاعات و محرک های مفیدی را برای یادگیری، تقویت و بهبود زبان انگلیسی در اختیارتان می گذارند. به گروه ما بپیوندید تا با هم جدید ترین روش ها، منابع و مطالب آموزش زبان انگلیسی را مرور کنیم.تا همه با هم شعرهایمان، که به زبان انگلیسی سروده ایم را بخوانیم ، نقد کنیم و لذت ببریم، با هم از آخرین کتاب انگلیسی که خوانده ایم (آموزشی، داستان و …) بگوییم، تا با مطلع کردن دیگران از پیشرفتمان، هم خود انگیزه بگیریم و هم به دیگران انگیزه دهیم که زبان انگلیسی را یاد گیرند و بکار بگیرند.

هدفمان این باشد که زبان را با هم طوری یاد بگیریم تا یک روز، به انگلیسی بتوانیم در یک روزنامه یا مجله ی معتبر بنویسیم، یک رمان برای مردم دنیا بنویسم، بنویسیم که دوستشان داریم، در یک برنامه رادیویی/ تلویزیونی به زبان انگلیسی مجری باشیم و یا … . اینجا همه جدی هستند تا در هر سطحی که می باشند به دیگران بیاموزند و از دیگران بیاموزند، به دیگران بگویند که چگونه از یادگیری و استفاده ی زبان انگلیسی لذت می برند و از دیگران نیز بشنوند، از آخرین داستان کوتاه یا بلندی که خوانده اند بگویند.

کی می داند؟ شاید یک روزی نمایشنامه انگلیسی را که یکی از اعضای گروه نوشته روی صحنه بردیم و از همه اعضای گروه دعوت کردیم که بیایند و لذت ببرند.

انگلیسی را با هم یاد می گیریم، انگلیسی را با هم بکار می گیریم.
به هم پُز کتابهایی را که این ماه خوانده ایم یا قصد خواندن داریم می دهیم.
به هم پُز آثاری را که به انگلیسی خلق کرده ایم می دهیم. (حسادت در کسب علم اشکالی ندارد.)
از مسابقات و همایش های دنیا، که به یادگیری زبان انگلیسی مان کمک می کنند مطلع می شویم.
با هم از آلبوم جدید انگلیسی که گوش کرده ایم و متن شعر آن می گوییم.
زیر نویس فیلم های جدید را به صورت استاندارد دریافت می کنیم.
اینجا دوستانی را پیدا میکنیم، برای اینکه با آنها انگلیسی بنویسیم یا فقط و فقط انگلیسی صحبت کنیم، برای تقویت زبانمان و برای اینکه محیط را برای یادگیریمان ایجاد کنیم.
گردهمایی های علمی، تفریحی می گزاریم، همه با هم به کوه، پارک، موزه و … می رویم و در مورد چیزهایی که می بینیم انگلیسی صحبت می کنیم.
و خلاصه با هم تلاش می کنیم از اینی که هستیم بهتر شویم.

اگر دنبال یک دوست می گردید، تا بتوانید به کمک او مکالمه، نوشتن و در کل زبان انگلیسی خود را قوی کنید: در یک متن به زبان انگلیسی (متن را خودتان بنویسید، حتی غلط نوشتن و غلط صحبت کردن از هرگز ننوشتن و صحبت کردن بهتر است.) از خودتان بگویید، از نام، فرهنگ، علایق و عقایدتان ( هر چه طولانی تر بهتر) و به ما بفرستید تا دیگر اعضای گروه را مطلع کنیم و کسانی که خواهان دوستی انگلیسی با شما هستند با شما تماس بگیرند.

21 دیدگاه در “به خانه‌ی سلام زبان خوش آمدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *